SLAPUKŲ POLITIKA

 

Kad wiseon.eu svetainė tinkamai veiktų,
jūsų įrenginyje gali būti saugomi nedideli duomenų failai – vadinamieji
slapukai.

Kas yra kompiuteriniai slapukai?

Tai tekstiniai failai su nedideliais
duomenimis, kurie įrašomi jūsų įrenginyje, kai lankotės Svetainėje, ir leidžia
Svetainei tam tikrą laiką įsiminti informaciją apie naršymą Svetainėje ir
atpažinti Svetainės lankytoją, kai apsilankysite kitą kartą.

Slapukų paskirtis – leisti Svetainei tam
tikrą laiką įsiminti lankytojo pageidavimus (kalbą ir kt.) ir kitus duomenis.
Slapukai taip pat gali būti naudojami Svetainei tobulinti, rinkodaros
kampanijoms atnaujinti, Svetainės lankomumo statistikai ir stebėsenai.

Kaip naudojame slapukus?

Wiseon.eu svetainėje naudojami šie
slapukai:


Slapukas

Slapuko aprašymas

Galiojimo laikas

Užblokuotas prieš lankytojui duodant sutikimą

Būtinieji slapukai

Būtinieji slapukai padeda užtikrinti, kad būtų galima naudotis svetaine, nes leidžia atlikti tokias pagrindines funkcijas kaip puslapio navigacija ir prieiga prie saugių svetainės sričių. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti.

rc::a (Google)

Šis slapukas naudojamas žmonėms ir robotams atskirti. Tai naudinga interneto svetainei, kad būtų galima parengti patikimas ataskaitas apie naudojimąsi svetaine.

Nuolatinis

Ne

rc::a (Google)

Šis slapukas naudojamas žmonėms ir robotams atskirti.

Sesija

Ne

Statistikos slapukai

Statistikos slapukai padeda svetainių savininkams suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su svetainėmis, nes anonimiškai renka ir pateikia informaciją.

_ga  (Google analytics)

Registruojamas unikalus ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine, generuoti.

2 metai

Ne

_gat  (Google analytics)

„Google Analytics“ naudojama užklausų greičiui riboti

1 diena

Ne

_gid  (Google analytics)

Registruojamas unikalus ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine, generuoti.

1 diena

Ne

collect  (Google analytics)

Naudojamas duomenims apie lankytojo įrenginį ir elgseną siųsti į „Google Analytics“. Stebi lankytoją visuose įrenginiuose ir rinkodaros kanaluose.

Sesija

Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams įvairiose svetainėse stebėti. Taip siekiama rodyti skelbimus, kurie būtų aktualūs ir patrauklūs konkrečiam vartotojui, taigi vertingesni skelbėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.

r/collect  (Doubleclick.net)

Šis slapukas naudojamas „Google Analytics“ duomenims apie lankytojo įrenginį ir elgseną siųsti. Jis stebi lankytoją visuose įrenginiuose ir rinkodaros kanaluose.

Sesija


Kaip galima tvarkyti slapukus?

Lankydamasis Svetainėje lankytojas prašomas sutikti, kad jo įrenginyje būtų saugomi slapukai. Sutikimas duodamas paspaudus mygtuką „Sutinku“, esantį šalia pranešimo „Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate, spustelėkite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.“ Šis sutikimas galioja ir ateityje naudojant tą patį slapuką tuo pačiu tikslu.

Jei nesutinkate, kad slapukai būtų įrašomi į jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį, galite pakeisti naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymą internete, apriboti tam tikras Svetainės funkcijas arba visiškai užblokuoti prieigą prie Svetainės.

Mūsų Svetainėje taip pat gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų svetaines. Atkreipkite dėmesį, kad Duomenų valdytojas neatsako už tokių svetainių turinį ar jose taikomą privatumo politiką. Taigi, jei paspaudę nuorodą iš mūsų Svetainės pateksite į kitas svetaines, turėtumėte atskirai susipažinti su jų Privatumo politika. Čia galite susipažinti su UAB „WiseOn“ Privatumo politika.